Güncelden Bilimsele

Astral seyahat nedir kısaca

Astral yolculuk hakkında bilgi
7 boyutun varlığı kuranda da hadislerde de belirtilmektedir.Astral gezi uyurken çıkılan birşey filan değildir. Ben şimdiye dek hep sizin anlayabilceğiniz şekilde basitleştirmek istemiştim.

Allah yani sınırsız baskı tahmin ettiğiniz şey değildir. O yukarda filan da değildir. İçimizdedir. Bir enerjiden varolmuşuzdur.

Şöyle düşünün. Bazen rüyalar görürsünüz fazla gerçekçilerdir (lusid rüya) bilinçaltınız size bir senaryo kurar ve gerçek sanırsınız. Özvarlığın bilinçaltıda işte astral boyutu oluşturur. Bunlar Fatih Sultan Mehmet in hocası Akşemseddin hazretlerinin yazılarında da vardır.

Gerçek olan 7 ebat vardır. Her boyutun 14 paraleli vardır. Biz 3. boyutun bir paralelinde yaşamaktayız. Gördüğümüz her şey yalnızca bizim paralelimizle sınırlıdır. Cinler de mesela 3. boyutun başka bir paralelinde yaşamaktadır. Yunanlıların zamanında tanrı sandığı varlıklarda gerçekte 6. boyutun bir paralelinde yaşayan varlıklardır. Lakin bilinç boyutu ve farkındalık arttıkça üst boyutlara geçersiniz. Bilgiler artar gerçeğe dair.

7. boyutta yönetici varlıklar vardır. Cebrail, mikail .. gibi. Mikail doğa olaylarını yaratır. Bütün kainattaki tüm gezegenlerde ve Allah kuranda da belirttiği gibi varlıklarının işine karışmaz. Lakin sahiden her şey onun enerjisiyle olduğu için her şeyi de bilir. Çünkü o her şeydir.

Bizde yaratabilme kabiliyetine sahibiz fakat kısıtlı olarak.6. boyut varlıkları dünyaya indiğinde sözde tanrı gibi davranabilerek çeşitli insanüstü şeyler yaptıklarından onlara zeus vs. gibi isimler verilerek tanrı kabul edilmişlerdir. Lakin daha sonra cebrail onları yakalamış ve kilitlemiştir. Dünyada cümbür cemaat özgürce hareket edebilir. Şu an gidip birini öldürmek için önümüzde bir engel yokur. Çünkü Allah ayrıca yanlış olduğunu söyler hem de yapabilmemize müsade verir. Kuranda en bariz ayet şudur;

“O halde onları daima mümin olsunlar diye sen mi zorlayacaksın? Biz isteseydik hepsini toptan mümin yapardık” (Yunus Suresi)

Aramak ki bir takım seçimler bizim elimizdedir.Düşünün cümbür cemaat mümin olsaydı yaşamanın bir espirisi kalırmıydı?

Astral yolculuk 7 boyutun arasında paralel ve geçici bir boyutta buluşmalar sağlamak nedeniyle yapılan PROJEKSİYONLARDIR.

Astral Projeksiyon adı üzerinde PROJEKSİYON dur. Yani bir yansıma ve hayalden daha zinde bir gerçeklik kurmaktır. Bu dünyada fiilen bir Projeksiyondur,yansımadır bir oyun ve ağırlama alanıdır.Bizler yukardan ruhlarımızdan enerjimizi buraya projekte ederiz.

Astral seyahate çıkmak çok kolaydır. Lakin ilerlemek kolay değildir.Çünkü GÖRÜNTÜYÜ SİZİN YARATMANIZ GEREKİR. > 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.